Aroma na liście ZUM!

Aroma na liście ZUM!

Klimatyzator Aroma dołączył do Listy Zielonych Urządzeń i Materiałów (ZUM) tworzonej przez Instytut Ochrony Środowiska i tym sposobem spełnia wymogi techniczne określone w programie dotacyjnym "Czyste Powietrze". 

Lista ZUM to ogólnodostępna baza urządzeń uznawanych za ekologiczne i spełniających określone standardy środowiskowe. Urządzenia znajdujące się na liście mogą być sfinansowane z rządowego programu "Czyste Powietrze", który pomaga w wymianie obecnego urządzenia grzewczego na nowe, energooszczędne i ekologiczne.

 

Klimatyzator Aroma posiada wbudowaną grzałkę karteru sprężarki oraz tacy ociekowej, które zapobiegają zamarzaniu jednostki zewnętrznej. Stanowi to zabezpieczenie podczas pracy w ekstremalnie niskich temperaturach, dochodzących nawet do -30*C!

 

Funkcja Frost Protect, zapobiega wychłodzeniu pomieszczenia podczas dłuższej nieobecności w okresie zimowym, utrzymując minimalną temperaturę 8°C. 

 

Urządzenie posiada budowany jonizator, który skutecznie eliminuje z powietrza zapachy, dym i pyłki czyniąc je bardziej zdrowym i komfortowym.

 

 

Sprawdź również

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe) w trzech głównych celach: by analizować statystyki ruchu na stronie, by kierować do Ciebie reklamy w innych miejscach w internecie, by wyświetlać Ci filmy na naszej stronie. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.