Specjalista/tka ds. marketingu

pin
Miejsce pracy:
Marki

  • Marki
  • umowa o pracę
  • pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • współudział w tworzeniu strategii i komunikacji dla wybranych kategorii produktowych w obszarach online i offline
  • prowadzenie projektów marketingowych z zakresu Digital, ATL/BTL
  • analiza danych, monitorowanie skuteczności działań reklamowych i promocyjnych oraz ich optymalizacja
  • współpraca z Działem Sprzedaży oraz innymi działami w obszarze projektów marketingowych
  • przygotowanie contentu dla materiałów promocyjnych, reklamowych i PR
  • współpraca z dostawcami

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (digital marketing, trade marketing)
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point) program Canva
  • umiejętność pisania tekstów tzw. lekkie pióro
  • umiejętność skutecznego realizowania powierzonych zadań, wielozadaniowość
  • komunikatywność i rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • możliwość samodzielnej realizacji projektów marketingowych i koordynacji komunikacji marketingowej marki
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia)
  • umowę o pracę
  • możliwość pracy zdalnej

Benefity

  • parking
  • kawa/herbata
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@aircon.pl z dopiskiem "Inżynier ds. ofertowania w Dziale Technicznym".

Prosimy o dopisanie do przesłanych aplikacji następującej klauzuli:

Jeżeli przesłane dokumenty zawierają inne dane niż te wskazane w art. 221 Kodeksu pracy:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekraczających zakres danych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy, przez AIRCON Sp. z o.o. z siedzibą w Markach w celach rekrutacyjnych.

Jeżeli chcą Państwo brać udział w dalszych procesach rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIRCON Sp. z o.o. na potrzeby mojego udziału w innych procesach rekrutacji.

Szanujemy Twoją prywatność