O firmie

Nasza misja

Jesteśmy dystrybutorem marki MDV w Polsce. Nasza oferta opiera się na szerokiej gamie urządzeń klimatyzacyjnych — od jednostek split i multi, po rozbudowane systemy VRF. Wyróżniamy się nie tylko niezawodnymi urządzeniami, ale też zespołem specjalistów, który jest jednocześnie wsparciem dla naszych klientów. Pomoc sprzedażowa, projektowa, inwestycyjna, serwisowa i marketingowa jest u nas podstawą we współpracy. Dzięki temu nasi klienci mogą nam zaufać, czego dowodem jest ciągły rozwój firmy także na rynkach zagranicznych. To nasi Partnerzy mają udział w rozpoznawalności marki MDV m.in. w Czechach, Słowacji, czy Islandii.

Artur Banasiak

Artur Banasiak

Współzałożyciel

firmy AIRCON

 

Szanowni Państwo, to już 20 lat, jak firma AIRCON Sp. z o.o. działa i rozwija się dla Was. To fascynacja Chinami – historią, kulturą, językiem, kuchnią – dała temu początek. Dziś marka MDV jest w grupie dziesięciu najbardziej rozpoznawalnych brandów w Polsce oferujących nowoczesne i kompleksowe rozwiązania w zakresie HVAC. Jednak sukces ten ma wielu ojców, a tegoroczny jubileusz to najlepsza okazja do wyróżnień i podziękowań.

 

AIRCON to przede wszystkim zaangażowanie pracowników. Nasz zespół to ludzie z pasją i nietuzinkowymi pomysłami na rozwój firmy. To wszystko przekłada się na najwyższej jakości usługi dostarczane naszym Klientom. Za to nieocenione wsparcie w imieniu swoim i Zarządu serdecznie dziękuję. Słowa podziękowania kieruję też do Partnerów, bez Was nie byłoby nas. Jestem wdzięczny za zaufanie, współpracę, ale też uwagi i sugestie. To wszystko pozwala nam na udoskonalanie oblicza HVAC. Wasze osiągnięcia i wyniki są potwierdzeniem, że marka MDV to był strzał w dziesiątkę. W nasz sprzęt zaopatrują się zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Ufam, że to 20-lecie to dobra zapowiedź dalszej owocnej współpracy. Dziękuję również wszystkim, którzy po prostu są z nami, dzielą się pomysłami, wspierają i wierzą w nas. W imieniu całej firmy obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach, a wszelkie opracowane założenia i obietnice zostaną spełnione. Życzymy sobie i Państwu rozwoju, zaangażowania i owocnej współpracy oraz kolejnych wspólnie obchodzonych jubileuszów.

<p>20 lat na rynku HVAC</p>

20 lat na rynku HVAC

<p>Stawiamy na innowacje</p>

Stawiamy na innowacje

<p>Biura w całej Polsce</p>

Biura w całej Polsce

<p>Stała rozbudowa firmy</p>

Stała rozbudowa firmy

Przełomowe momenty

2000

Powstanie firmy.

Nawiązujemy współpracę z izraelską firmą TADMOR.

2001

Wprowadzamy na rynek moduł pozwalający obniżyć temperaturę klimatyzacji do +12°C.

2005

Nowy rozdział z marką MDV, czyli innowacyjne rozwiązania i technologie HVAC. To był strzał w dziesiątkę! Wprowadzamy kanałówki TADMOR – sterowanie strumieniem przepływu powietrza.

2006

Wchodzimy na rynek europejski.

2007

Jesteśmy pionierem w sprzedaży systemów VRF.

2008

Chillery modularne na rynku.

2009

Wprowadzamy moduł sterujący AIR Kit.

2011

Największa realizacja od początku istnienia firmy dla Kia Motors Polska Sp. z o.o

2015

Nowa strona internetowa z nowoczesną szatą graficzną i łatwym dostępem do informacji o produktach.

2016

Powiększamy powierzchnię magazynową zapewniając pełną dostępność i ekspresową dostawę urządzeń.

2017

Mmm… jaśminowa świeżość! Coś nowego dla wymagających klientów, czyli klimatyzator z aromatycznym filtrem.

2018

Nowe biuro w Markach k. Warszawy.

2019

Do wyboru do koloru. W ofercie pojawia się klimatyzator All Easy dopasowany do wnętrza.

2021

Zupełnie nowa strona internetowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Wierzymy, że za kolejne 20 lat nadal będziecie z nami!