Forum Pomp Ciepła 2023

Forum Pomp Ciepła 2023

Miło nam poinformować, że AIRCON był jednym z organizatorów Forum Pomp Ciepła, które odbyło się w Folwarku Łochów. 

21 marca  w Centrum Konferencyjnym Folwark Łochów firmy instalacyjne mogły zobaczyć najnowsze rozwiązania pomp ciepła IMPACT, serii Blue XT i Oasis, a także innych marek.

Podczas uroczystej gali zaproszeni Goście mieli okazję wysłuchać prezentacji rozwiązań technicznych i zapowiedzi nowości w ofertach poszczególnych marek.

Gościem specjalnym był Piotr Bartkiewicz, profesor Politechniki Warszawskiej i członek zarządu OSWBZ (Ogólnokrajowe Stowarzyszenie Wspierania Budownictwa Zrównoważonego), który przedstawił sytuację rynkową, kierunki i perspektywy rozwoju rynku pomp ciepła w Polsce i na świecie.

Spektakularna oprawa wieczoru, mistrzowskie dania szefa kuchni hotelu oraz niezapomniany koncert gwiazdy wieczoru – zespołu Golec uOrkiestra sprawiły, że był to niewątpliwie najgorętszy wieczór rozpoczynającej się właśnie wiosny!

Dziękujemy za udział i do zobaczenia na kolejnych eventach!

Sprawdź również

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe) w trzech głównych celach: by analizować statystyki ruchu na stronie, by kierować do Ciebie reklamy w innych miejscach w internecie, by wyświetlać Ci filmy na naszej stronie. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.