Klimatyzacja naszych czasów - prosto, szybko i przyjemnie z All Easy 2022

Klimatyzacja naszych czasów - prosto, szybko i przyjemnie z All Easy 2022

Poznaj jeszcze lepszą odsłonę klimatyzacji All Easy – All Easy 2022. Nasz nowy model, prócz dotychczas znanych cech umożliwiających błyskawiczną instalację, montaż, czyszczenie i serwis, prezentuje zupełnie nowe właściwości.

 

Dzięki wbudowanemu jonizatorowi klimatyzator All Easy 2022 sprawia, że w naszym pomieszczeniu neutralizowane są wirusy, bakterie, roztocza, pyłki, dym, kurz oraz nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w filtr złożony bogaty w aktywny węgiel i składnik elektrostatyczny, wzmacniający oczyszczające właściwości urządzenia. Z kolei łatwe do demontażu filtry mogą zostać wyjęte z urządzenia bez otwierania panelu, a możliwe do zdemontowania żaluzje sprawiają, że All Easy 2022 pozwala skrócić czas czyszczenia klimatyzatora nawet o 50%!

 

Zapytaj naszego Doradcę Technicznego o szczegóły poprzez formularz kontaktowy.

Sprawdź również

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe) w trzech głównych celach: by analizować statystyki ruchu na stronie, by kierować do Ciebie reklamy w innych miejscach w internecie, by wyświetlać Ci filmy na naszej stronie. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.