MDV na Targach Enex w Kielcach - nowe horyzonty współpracy i technologii

MDV na Targach Enex w Kielcach - nowe horyzonty współpracy i technologii

Marka MDV we współpracy z hurtownią KWANT miała zaszczyt uczestniczyć w Targach Enex. Już po raz kolejny branża energetyczna spotkała się w Kielcach, by wspólnie eksplorować najnowsze innowacje i trendy.


Targi Enex, organizowane od ponad 25 lat w Kielcach, są kluczowym punktem na mapie Polski dla miłośników energooszczędnych i ekologicznych technologii z sektora OZE. W tym roku odbyły się one 7-8 lutego.

 

Dobra energia dla biznesu

To miejsce spotkań wiodących producentów i dystrybutorów, prezentujących najnowsze rozwiązania w branży energetycznej, co daje możliwość nawiązania strategicznych relacji. Podczas tegorocznej edycji zaprezentowane zostały innowacyjne technologie, w tym drony, systemy fotowoltaiczne, inwertery, stacje do ładowania samochodów elektrycznych, oraz rozwiązania z zakresu efektywności energetycznej.

Targi Enex to także miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń poprzez konferencje, fora oraz spotkania branżowe. W ramach wydarzenia odbywają się również konkursy oraz prezentacje najnowszych modeli pojazdów elektrycznych. Targi cieszą się dużym zainteresowaniem, co potwierdza rekordowa liczba wystawców oraz gości. Podczas jubileuszowej 25. edycji wzięło udział 323 firm z 15 krajów, a liczba odwiedzających sięgnęła 19,6 tys. osób, co stanowi wzrost w porównaniu z poprzednimi latami. Targi Enex zyskują także międzynarodowe uznanie, docierając nawet do krajów, takich jak Singapur czy Sri Lanka. Organizatorzy wydarzenia planują kontynuować ekspansję na nowe rynki.

 

Dziękujemy za liczne odwiedzanie naszego stoiska, wartościowe rozmowy i zainteresowanie ofertą MDV. Mamy nadzieję, że ponownie spotkamy się z Wami na Targach Enex już za rok.

Sprawdź również

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe) w trzech głównych celach: by analizować statystyki ruchu na stronie, by kierować do Ciebie reklamy w innych miejscach w internecie, by wyświetlać Ci filmy na naszej stronie. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.